در صورت انتخاب روش کارت به کارت ، مبلغ سفارش را به کارت ۶۰۳۷۹۹۱۷۹۶۷۵۵۸۴۵ بانک ملی بنام سید محمد رضا سجادی فینی واریز نمایید و پس از ثبت سفارش ، اطلاعات واریزی بهمراه تصویر فیش واریزی را از طریق منوی پشتیبانی > تیکت جدید ، به واحد مالی ارسال نمایید.

در صورت استفاده از روش پرداخت آنلاین ، پس از ثبت سفارش به صفحه درگاه پرداخت متصل خواهید شد و پس از پرداخت موفقیت آمیز ، نیازی به ارسال تیکت در بخش پشتیبانی نخواهد بود.

در صورت استفاده از روش پرداخت با کیف پول ، ابتدا باید از طریق منوی کیف پول > شارژ کیف پول (در پنل کاربری) ، کیف پول خود را در حساب کاربری شارژ نمایید و پس از آن در همین فرم (سفارش جدید) با انتخاب گزینه پرداخت با کیف پول اقدام به ثبت سفارش نمایید و مبلغ سفارش از شارژ کیف پول شما کسر خواهد شد.
روش کیف پول به کاربرانی پیشنهاد میشود که به صورت مداوم نیازمند ثبت سفارش جدید هستند به این معنی که یکبار برای مثال ۵ میلیون تومان حساب کاربری خود را شارژ کرده و تا ده مرتبه (هر سفارش ۵۰۰ هزار تومان) میتوانند اقدام به ثبت سفارش جدید کنند / این روش مناسب آژانس های تبلیغاتی ، آتلیه های طراحی ، چاپخانه ها و… می باشد.

نیاز به پشتیبانی دارید؟ با ۰۹۱۳۱۶۴۲۳۸۴ تماس بگیرید